Bestuur Pumadrivers

bestuur

Hieronder vind je het Pumadrivers bestuur met de bijbehorende email-adressen.
Mocht je vragen hebben, kan je hier opzoeken wie je daarvoor moet hebben.

Martin (links):

Voorzitter / Penningmeester
voorzitter@pumadrivers.nl / penningmeester@pumadrivers.nl

  Remco (midden):

Secretaris / Activiteiten
secretaris@pumadrivers.nl /  activiteiten@pumadrivers.nl

Pascal (rechts):

Webmaster
webmaster@pumadrivers.nl

mail naar compleet bestuur
bestuur@pumadrivers.nl

mail voor algemene informatie
information@pumadrivers.nl